Kontakt

BIURO I MAGAZYN

MONDOVINO Sp. z o.o. Sp.k.
UL.BALETOWA 115B, 02-867 WARSZAWA
NIP:5252590653
www.mondovino.pl

Biuro i magazyn czynne są w godz: 9:00-15:00.
Zamówienia prosimy składać poprzez e-mail na adres
biuro@mondovino.pl lub telefonicznie: tel/fax: 228680772

Zarząd i administracja

Artur Jastrzębski
tel: 602 227 170, ajastrzebski@mondovino.pl

Tomasz Budyta
tel: 601 220 210, tbudyta@mondovino.pl

Mazowieckie – Warszawa

Robert Komosa
tel:692 035 339, rkomosa@mondovino.pl

Wojciech Zoń
tel:888 260 588, wojtek@mondovino.pl

Wielkopolskie

Aneta Dybizbańska
tel: 602 235 772, aneta@mondovino.pl

Pomorskie

Krzysztof Grycner
tel: 514 445 635, krzysztof@mondovino.pl

 

 

 

 

 

 

Regionalny Dyrektor Sprzedaży
Kujawsko Pomorskie – Pomorskie

Jarosław Pochłopień
tel: 510 200 710, jarek@mondovino.pl

Key Account Manager – HORECA

Małgorzata Piotrowska
tel: 575 015 009, mpiotrowska@mondovino.pl

Dolnośląskie

Marek Zienkiewicz
tel: 785 025 070, mzienkiewicz@mondovino.pl

Kujawsko – Pomorskie

Robert Frischke
tel: 602 227 673, robert@mondovino.p